ArkaPlan

Haberler

Sendikamızdan Mhp Grup Başkanvekili Bülbül'e Ziyaret

09 Kasım 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ve Genel Sekreterimiz Ahmet Durcuk, Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Sayın Muhammed Levent Bülbül’ü Türkiye Büyük Millet Meclisinde makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Gerçekleştirilen ziyarette, Sendikamızın katkısı ile hazırlanan, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici’ nin Meclis’ e verdiği kanun teklifi ile ilgili desteklerini isteyerek, kanun teklifinin içeriği ve özel güvenlik görevlileri meslektaşlarımız hakkında bilgi verdi.

Detaylı Bilgi

Özlem ve Saygıyla Anıyoruz..

09 Kasım 2018, Cuma

Kurtuluş Savaşı’ nın önderi, Türkiye Cumhuriyeti’ nin kurucusu, Mustafa Kemal Atatürk’ ü ebediyete irtihalinin 80. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Elektrik Üretim A.ş Genel Müdür Yardımcısı Çiğdem' E Ziyaret

07 Kasım 2018, Çarşamba

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Dhmi'de Biz Birlikte Güçlüyüz Mesajı

05 Kasım 2018, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası olarak 4 yıldır örgütlü olduğumuz DHMİ Bünyesinde çalışan özel güvenlik görevlileri meslektaşlarımız için yeni ihale döneminde, bütçe yetersizliğinden dolayı %5 ücret düşüklüğünün olmaması adına Güvenlik-İş Sendikası olarak başlatmış olduğumuz mücadelede, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan ile yaptığımız görüşmeler neticesinde %5 ücret düşüklüğü ortadan kalkmış ek ödenek sağlanmış yeni ihale döneminde ücret düşüklüğünün olmayacağı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafımıza iletmiştir.

Detaylı Bilgi

13 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

05 Kasım 2018, Pazartesi

AMASYA YEŞİLIRMAK ÇOCUK EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜANKARA EÜAŞ GÖLBAŞI KİMYA LABORATUARIGAZİANTEP AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜGAZİANTEP HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİGAZİANTEP ŞAHİNBEY ÇOCUK DESTEK MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜİZMİR İL MÜFTÜLÜĞÜİZMİR KARAYOLLARI 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜKÜTAHYA KYK İL MÜDÜRLÜĞÜKÜTAHYA TKİ GARP LİNYİTLERİ İŞLETMESİMANİSA EÜAŞ DEMİRKÖPRÜ HES İŞLETMESİMANİSA TURGUTLU BELEDİYESİŞANLIURFA HİLVAN DEVLET HASTANESİUŞAK ÜNİVERSİTESİ' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Mhp Grup Başkanvekili Akçay’a Ziyaret

05 Kasım 2018, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Sayın Erkan Akçay’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamızın Girişimleri Sonucunda Gaziosmanpaşa Belediyesi’ Nde Mutlu Son

05 Kasım 2018, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikamızın girişimleri ve itiraz başvurusu sonunda Gaziosmanpaşa Belediyesinde çalışan özel güvenlik görevlisi üyelerimizin kadroya geçmeleri için itiraz başvurusu kabul edilmiş ve beklediğimiz görüş yazıları gelmiştir.

Detaylı Bilgi

2 Meslektaşımız, Göçük Altında Kalarak Vefat Etmiştir

02 Kasım 2018, Cuma

İstanbul Ümraniye‘de metro inşaat sahasının olduğu caddede göçük meydana gelmiş, Çevredeki bir sitede görev yapan iki özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız nöbet tuttuğu kulübesinin içinde göçük altında kalmıştır. Arama kurtarma çalışmaları sonrasında cansız bedenlerine ulaşılmıştır.

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş' Den Bakan Selçuk' A Ziyaret

31 Ekim 2018, Çarşamba

TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'u ziyaret etti. Ziyarette, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY yanı sıra TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri Nazmi IRGAT ve TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar yer aldı.

Detaylı Bilgi

Özel Güvenlik Görevlileri İçin 6 Maddelik Kanun Teklifi Tbmm Sunuldu

31 Ekim 2018, Çarşamba

Destici, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, özel güvenlik görevlilerinin, günümüzde toplumsal hayatın her alanında ve özellikle stratejik noktalarda görev yaptığını söyledi.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım