ArkaPlan

Haberler

İşçilerin Sorunlarına Çözüm Getirilecek Politikalar Üretilsin

16 Ocak 2019, Çarşamba

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı Taşeron sistem üzerinden kadroya geçen işçilerimizin mali konuların dışında da önemli sorunlar yaşadığını açıklayarak yetkililer haklı talepleri çözüme kavuştursun dedi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Kütahya Gençlik Spor İl Müdürü Gayret’ E Ziyaret

16 Ocak 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş sendikası Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner YILMAZ , Kütahya Gençlik Spor İl Müdürü Sayın Feyzullah GAYRET’ i makamında ziyaret etti. Ziyarette KYK Kredi Yurtlar Kurumu Temsilcimiz Gökhan Zengin eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Balıkesir, Bursa, Yalova ve Kocaeli’ Nde Temaslarda Bulundu

15 Ocak 2019, Salı

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz, Genel Eğitim Sekreteri Ünal Keskin ve Yönetim Kurulu üyesi Fevzi Karakaş, Balıkesir, Bursa, Yalova ve Kocaeli’ nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Kırıkkale Mke Makina Kimya Destek Tesisleri Temsilcilerimizden Sendikamıza Ziyaret

15 Ocak 2019, Salı

Detaylı Bilgi

Sendikamız Güvenlik - İş Büyümeye Devam Ediyor… Hoş Geldiniz!

14 Ocak 2019, Pazartesi

Malatya İnönü ÜniversitesiBursa Büyükşehir Belediyesi Tarım A.Ş.Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma HastanesiOrdu Ünye Sosyal Hizmetler Merkezi' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Türk Hukukunda Sendikal Haklar Sempozyumu

14 Ocak 2019, Pazartesi

Türk-İş Konfederasyonu ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi iş birliğiyle 14 Ocak 2019 tarihinde, Ankara'da Anadolu Hotels Downtown otelinde "Türk Hukukunda Sendikal Haklar" konulu sempozyuma Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türk-İş Yönetim Kurulu, Sendikamızı temsilen Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz, Baş Hukuk Müşavirimiz Levent Atabay, Türk-İş'e bağlı sendikaların başkanları, yönetim kurulları, ve uzmanların yanı sıra ilgili kurum ve üniversitelerden çok sayıda katılımcı katıldı.

Detaylı Bilgi

Van Tuşba Belediye Başkanı Özgökçe ve Tügva Van İl Temsilcisi Özsoy’ Dan Sendikamıza Ziyaret

14 Ocak 2019, Pazartesi

Gerçekleştirilen ziyarette, Yetkili sendika olduğumuz Van Tuşba Belediyesindeki üyelerimiz ve güncel konular istişare edildi.Genel Başkanımız ÇAĞIRICI görüşme sonrası yaptığı açıklamada; Her zaman emekçinin yanında olan Tuşba Belediye Başkanımıza Tuşba’da Belediyecilikte ki başarılarından ve çalışmalarından dolayı canı gönülden kutluyorum.

Detaylı Bilgi

Elvan'dan Atalay'a Ziyaret

11 Ocak 2019, Cuma

AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Mersin Milletvekili Sayın Lütfi ELVAN, Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ Genel Başkanı Sayın Ergün ATALAY'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' da eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor 10 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

10 Ocak 2019, Perşembe

İstanbul Avcılar BelediyesiAdana Bilim ve Teknoloji ÜniversitesiSamsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları HastanesiSamsun 19 Mayıs İlçe Devlet HastanesiBalıkesir Sındırgı Devlet Hastanesiİzmir Çeşme Devlet HastanesiKütahya Emet Devlet HastanesiOsmaniye İşkur İl MüdürlüğüAfyonkarahisar Arkeoloji MüzesiKilis Hacı Salih ve Mine Kara Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Vefat ve Başsağlığı

09 Ocak 2019, Çarşamba

Ankara’ nın Kazan İlçesinde bir fabrikada çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşımız Şenol Erdem fabrikanın güvenliğini sağlamak amacı ile devriye görevini yaptığı sırada sabah 04.54’de kalp krizi geçirip hayatını kaybetti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım