ArkaPlan

Haberler

Haksızlığa Dur Demek İçin Sahaya İndik. ' One Mınute Loomis'

16 Mart 2019, Cumartesi

Kurulduğu ilk günden itibaren çalışanın, emeğin yanında olan Güvenlik-İş Sendikamız, haksızlığa-hukuksuzluğa dur demek için bir kez daha sahaya indi.

Detaylı Bilgi

Güvenlik - İş Sendikası 3. Olağan Genel Kurul İlanı

15 Mart 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası 3. Olağan Genel Kurul İlanıSendikamızın 3. Olağan Genel Kurulu 6-7 Nisan 2019 tarihinde; Beştepeler Mah. Yaşam Cad. 1. Sok. No. 7/B Söğütözü Ankara, adresinde bulunan ANADOLU HOTELS DOWNTOWN oteli toplantı salonunda Saat 10.00 aşağıda yazılı gündem ile toplanacaktır.İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantının 13-14 Nisan 2019 tarihinde aynı adres,aynı saat ve aynı gündemle toplanmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Detaylı Bilgi

Loomis Güvenlik Hizmetlerinde Mücadelemiz Devam Edecektir

15 Mart 2019, Cuma

Özel Güvenlik Görevlileri için her alanda ve her platformda mücadeleye devam ediyoruz. Gücümüzün "BİR OLMAKTAN" geldiğini biliyor ve özel güvenlik görevlileri hak ettiği konuma gelene kadar da mücadeleye devam edeceğimizi biliyoruz.Uluslararası faaliyet gösteren Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde yapmış olduğumuz örgütlenme çalışmaları sonrası işten çıkarılan kardeşlerimiz, bu süreçte yapılan uygulamalar ve toplu sözleşme için aldığımız yetki tespitine yapılan itiraz nedeniyle, şirketin "Türk İşçi Hareketi"ne ve Anayasal Hakkımız "Sendikal Hakka" olan tutumları dikkate alınarak basın açıklaması yapmaya karar vermiş bulunmaktayız.Bu sebeple üyelerimizle birlikte 16.03.2019 Cumartesi günü saat 15.00'da Istanbul Yeni Bosna Kuyumcu Kent'te haklı taleplerimizi dile getireceğiz.Aynı anda Loomis Güvenlik Şirketi ile küresel düzeyde sözleşmesi olan İsveç Ulaştırma İşçileri Sendikası’da 16.03.2019 tarihinde saat 15.00’ da sendikamıza ve üyelerimize destek açıklamasını yaparak Türkiye LOOMİS Güvenlik Şirketinde yaşananlar için açıklama yapacaktır.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Üyesi ‘mesut Gölet’ Önemli Bir Başarıya İmza Attı

13 Mart 2019, Çarşamba

Güvenlik İş Sendikamız üyesi özel güvenlik görevlisi Mesut GÖLET, camiamızda ender görülen işlerden birisini gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Sakarya Üniversitesi Öğrencileri Sendikamızı Ziyaret Etti

12 Mart 2019, Salı

Detaylı Bilgi

Genel Merkez Kadın Komisyon Heyetimiz' İn 8 Mart Ziyaretleri

11 Mart 2019, Pazartesi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü faaliyetleri kapsamında Güvenlik-İş Sendikası Genel Merkez Kadın Komisyonu Heyetimiz tarafından bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

Detaylı Bilgi

Güvenlik - İş Sendikamızdan 8 Mart Açıklaması

08 Mart 2019, Cuma

8 Mart 1857 tarihinde ABD’nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başladı. İşçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasından da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda çoğu kadın 129 işçinin can verdiği bu gün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olarak tarihte yerini almıştır.

Detaylı Bilgi

Belediye İş Sendikasından Sendikamıza Ziyaret

08 Mart 2019, Cuma

Belediye-İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Bayram ÖZKAN, Örgütlenme Genel Sekreteri İsmail DUMAN ve Toplu İş Sözleşmesi Genel Sekreteri Güney DEMİRTAŞ, Genel Merkezimizde Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK’ u ziyaret etti. Ziyarette Genel Teşkilat Sekreteri Caner YILMAZ, Eğitim Sekreteri Ünal KESKİN eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor. 7 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

08 Mart 2019, Cuma

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi

Detaylı Bilgi

Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun

07 Mart 2019, Perşembe

Kandil geceleri insanlarımızın kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını arttıran, gönül dünyamızın aydınlanmasına vesile olan mübarek gecelerdir.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım