ArkaPlan

Haberler

Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlu Olsun

29 Temmuz 2019, Pazartesi

24 Temmuz 1908 tarihinde Türk Basınında sansürün kaldırılması nedeniyle, her yıl 24 Temmuz günü "Gazeteciler ve Basın Bayramı" olarak kutlanıyor.

Detaylı Bilgi

Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor 6 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

ANKARA TCDD BAŞKENTRAY GAR VE İSTASYONLARI

Detaylı Bilgi

Sendikamız Shgm Ulusal Güvenlik Denetçisi Çalıştayına Katıldı

22 Temmuz 2019, Pazartesi

Havalimanların da havacılık güvenliği konusunda denetleme yapmak üzere yetkilendirilen Ulusal Güvenlik Denetçilerine yönelik Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından 17-18 Temmuz 2019 tarihlerinde İstanbul'da çalıştay düzenlendi.Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Ulusal Güvenlik Denetçileri Çalıştayına Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Şube Başkanımız Hüseyin ÇALKAYA, İstanbul Avrupa Bölge Başkanımız Kenan KARABULUT katılım sağladı. Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Havalimanların da çalışan üyelerimizin ve özel güvenlik görevlilerinin genel konularını çalıştaya katılan katılımcılara konuşma yaparak aktardı, Genel Başkanımız Ulusal Güvenlik Denetçileri Çalıştayının hayırlara vesile olmasını dileyerek, ülkemiz hava sahasının güvenliğine katkı veren herkese teşekkür ediyorum dedi.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor 23 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

18 Temmuz 2019, Perşembe

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Detaylı Bilgi

Ptt Pal A.ş. 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi İkinci Oturumu Gerçekleştirildi

16 Temmuz 2019, Salı

PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ. ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) 1. Dönem toplu iş sözleşmesi ikinci oturumu 16.07.2019 tarihinde Sendikamız Genel Merkez Toplantı salonunda gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş'ten 15 Temmuz Bildirisi

12 Temmuz 2019, Cuma

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşadığımız darbe/işgal girişiminin üçüncü yıl dönümünde TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Ergün ATALAY bir açıklama yaptı.

Detaylı Bilgi

15 Temmuz Hain Darbe Girişimini Unutmadık, Unutturmayacağız

12 Temmuz 2019, Cuma

15 Temmuz hain darbe girişimine, Türk Milleti'nin, millet olmanın ne demek olduğunu gösterdiği, hain FETÖ Terör Örgütünün demokrasimize, yaşama özgürlüğümüze, Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlığına yönelik saldırısına karşı kadın, erkek, yaşlı,genç, çocuk sokağa dökülerek gösterdiği şanlı bir zaferdir 15 Temmuz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Sağlık - İş Sendikasına Ziyaret

11 Temmuz 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Fevzi KARATAŞ ve Galip Bektaş GÜVENÇ ile birlikte Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren TÜRK-İŞ Konfederasyonumuza Bağlı Türkiye Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı Hakan TOY ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Ttk Genel Müdürü Eroğlu'na Ziyaret

11 Temmuz 2019, Perşembe

Detaylı Bilgi

Mansur Yavaş Türk - İş'i Ziyaret Etti

09 Temmuz 2019, Salı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ, 09.07.2019 tarihinde TÜRK-İŞ Genel Merkezini ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI hazır bulundu.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım